Bozova Belediyesi, Harran Üniversitesi Bozova Meslek Yüksek Okulu için yeni bir hizmet binası yaptırdı. Eski binası yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan okul, 2023-2024 eğitim-öğretim yılında yeni binasında eğitime başladı. Öğrenciler, yeni binada daha modern ve konforlu dersliklerde eğitim görmenin mutluluğunu yaşadı.

Şanlıurfa’da ortak operasyon, 50 gözaltı Şanlıurfa’da ortak operasyon, 50 gözaltı

Başkan Aksoy: Eğitime desteğimiz devam edecek

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, yaptığı açıklamada, ilçede eğitim gören tüm öğrencilere verdiği eğitim desteğinin yanı sıra, MYO okuluna yeni bir bina yaptırarak öğrencilerin daha güzel ortamda eğitim görmelerini sağladıklarını söyledi. Aksoy, “Her zaman eğitime desteğimizi sürdüreceğiz. Bozova MYO okulumuz 4 derslikten oluşmaktadır. Yeni MYO binamız ilçemize ve burada eğitim görecek tüm öğrencilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Öğrencilerden Başkan Aksoy’a teşekkür

Harran Üniversitesi Bozova Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim gören öğrenciler ise, yeni binada eğitim görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Öğrenciler, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’a teşekkür ederek, gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini sergilediğini ve ilçeye önemli bir hizmet kazandırdığını belirtti.

(Haber Merkezi)