Şanlıurfa Büyükşehir Emniyet Müdürlüğü personeline yönelik eğitim semineri düzenlendi. Seminerde çalışanlara, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yeni düzenleme ve tedbirler ile koordineli çalışmanın faydaları hakkında bilgi verildi.

Şanlıurfalıların refah, huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla 24 saat görev yapan polis personeline daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla eğitim semineri düzenlendi. Seminerde trafik, gıda, trafik ve turizm polisi gruplarının düzenlemeleri ve tedbirleri ele alındı.

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen seminerde, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Avukatı Lamih Çelik, gelişen ve değişen dünya koşullarındaki yeni düzenlemeler, polis merkez gruplarının koordineli çalışması ve polis şefleri. . Koordinasyon Toplantıları, Zabıta Mevzuatı, Zabıta Personel Mevzuatı, Yönetmelikler, Kurban Bayramı Öldürme alanlarının koordineli bir şekilde belirlenmesi, belirlenen alan dışında öldürmeye yönelik yaptırımlar ve iş güvenliği konularında bilgiler verdi.

Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi aştı Şanlıurfa'da termometreler 48 dereceyi aştı

I M G 20240522 W A0011

Kaynak: (Haber Merkezi)