Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmaları, vatandaşların takdirini topluyor. Cumhur İttifakı'nın Harran Belediyesi ekipleri, Süleyman Demirel Mahallesi 12. Sokak'ta parke döşeme çalışmalarını tamamlarken, ilçenin dört bir yanında asfalt yol çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yaptığı açıklamada, "Seçim için değil, gelecek için üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla Harran ilçemizde her tarafta belediye ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Harran ilçe merkezimizin içme suyu, doğal gazı ve alt yapı şebekelerini yenilediğimiz için ilçe merkezi yollarımızda tahribatlar oluştu. Bu tahribatlardan dolayı Harran ilçe merkezimizin altı mahallesinin tamamına bugün itibariyle parke taşına yenileme işlemleri ile ilgili çalışmalarımızı başlattık" dedi.

Harran Belediye Başkanı Özyavuz, Hemşehrileriyle Buluştu! Harran Belediye Başkanı Özyavuz, Hemşehrileriyle Buluştu!

İlçe merkezindeki parke taşı çalışmalarının yanı sıra, içme suyu ve doğalgaz abonelik işlemlerine de vurgu yapan Başkan Özyavuz, "İçme suyu ve doğalgazla ilgili abonelik yaptırmayan hemşerilerimin bir an önce aboneliklerini yaptırmalarını istiyoruz. Şu anda belediye olarak parke taşı çalışması yapıyoruz. Onun sonrasında abonelik işlemleri yapmayan vatandaşlarımızın evinin önünden geçen yolların bir daha tahrip olmaması için bir an önce aboneliklerini yapmalarını ve doğalgazlarını çekmelerini özellikle tavsiye ediyorum" şeklinde konuştu.

Harranlı hemşerilere seslenen Başkan Özyavuz, "Harranlı hemşerilerimizin her bir hizmetine, her bir derdine deva olmaya çalışıyor ve belediye olarak Harran'ın geleceğini inşa ediyoruz" ifadelerini kullandı. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un liderliğindeki çalışmalar, ilçenin altyapısını güçlendirmeyi ve yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Kaynak: (Harran Belediyesi Basın)