Harran Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla birçok mahallenin çok amaçlı kültür (taziye) evlerinin bakım, onarım, yapım ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Gözele Mahallesi'nde devam eden çalışmalarda, ekipler fayans döşeme işlemlerini gerçekleştiriyor.

Cumhur İttifakı'nın Harran Belediyesi, merkezden kırsaldaki en uzak mahallelere kadar, taziye evlerinden gelen her türlü talebi anında karşılıyor. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla harekete geçen ekipler, Gözele Mahallesinin eksiklerini gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, belediyenin öz kaynaklarıyla vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılamaya odaklandıklarını belirterek, "Vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacına kayıtsız kalmayarak, çözüm noktasında bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Merkez ve kırsal mahallelerimizden gelen vatandaşlarımızın hem sevinç hem hüzün günlerinde kullandıkları çok amaçlı kültür (taziye) evlerinin eksiklerini yerine getirmeye devam ediyoruz" dedi.

Özyavuz, ilçe genelinde bulunan cami, kur'an kursları ve kültür evlerinin eksiklerini giderdiklerini ifade ederek, "Cenab-ı Allah'ın izniyle vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bütün alanlarda yanlarında olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Gözele Mahalle sakinleri ise Cami ve taziye evlerinin her türlü ihtiyacını karşılayan Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a teşekkür ederken, mahallelerini parke taşı ile buluşturan ve çamur deryasından kurtaran Başkan Özyavuz'a bir kez daha teşekkür ettiler. Harran Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleriyle mahallelerin sosyal hayatına katkı sağlamaya devam ediyor.

Harran Belediye Başkanı Özyavuz, MHP'ye Katılan İsme Hoş Geldin Dedi Harran Belediye Başkanı Özyavuz, MHP'ye Katılan İsme Hoş Geldin Dedi

2 (3)

Kaynak: (Haber Merkezi)