Harran ilçesinde, Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un liderliğinde yürütülen hizmet seferberliği kapsamında, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde değişim ve dönüşüm çalışmaları hızla sürüyor.

Mahalle içi asfalt yollarının uygulandığı Kılıçlı Mahallesi'nde ekiplerin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Mahmut Özyavuz'un göreve gelmesiyle birlikte başlatılan üstün gayret ve hizmet anlayışı, Harran'ın her köşesinde değişim ve dönüşüm sağlanmasına öncülük ediyor. Harran Belediyesi ekiplerinin özverili çalışmaları, vatandaşların memnuniyetini kazanıyor.

Vali Şıldak, Harran’da Kurum Amirleri ile buluştu Vali Şıldak, Harran’da Kurum Amirleri ile buluştu

Göreve geldikleri günden itibaren sorunlara çözüm odaklı yaklaşım sergileyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harranlıların uzun süredir bekledikleri hizmetlere kavuşmalarını sağlıyor. Vatandaşlar, belediyenin üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla Harran'ın mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiriyor.

Başkan Mahmut Özyavuz, yürütülen mahalle içi asfaltlama çalışmalarını şu sözlerle ifade etti: "Harran Belediyesi olarak üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla Harran’ımızda mahalle içi asfalt serim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün de Kılıçlı Mahallemizdeyiz. Bizler bölmeden, ayrışmadan hizmetin her türlüsünü Harran’ımızın her yerine götüreceğiz. Harran Belediyemizin öz kaynaklarıyla mahalle içi asfaltlama işlemini başlattık. Mahalle içi asfaltlama çalışmasının Kılıçlı Mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

Kılıçlı Mahalle Muhtarı ise yaptığı açıklamada, "Kılıçlı Mahallemizin mahalle içi asfalt çalışmalarının yapımında emeği geçen Harran Belediyesi ve Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür ederim. Asfalt çalışmalarının Kılıçlı halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: MEHMET NEZİR ŞEKER