Şanlıurfa'da 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde seçim belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği, il genel meclisi üyeliği ve muhtarlık için sabahın erken saatlerinden itibaren sandık başında oy kullanımı başladı.

HÜDA PAR Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Emin Özaslan, sabah saatlerinde Prof.Abdülkadir Karahan İlkokulunda yerel seçim için oyunu kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 11.07.27 Am (1)

Özaslan, eşiyle geldiği Prof.Abdülkadir Karahan İlkokulu 2346 nolu sandıkta oyunu kullandı. Burada sandık görevlileriyle selamlaşan Özaslan, sandık görevlilerine ve müşahitlere kolaylıklar diledi.

Şanlıurfa'da kamyonu ile traktör çarpıştı: 2 yaralı Şanlıurfa'da kamyonu ile traktör çarpıştı: 2 yaralı

Seçim sonuçlarının memleket ve millet için hayırlı olmasını dileyen Özasaln, kazasız belasız huzurlu bir seçim olmasını temenni etti.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 11.07.27 Am (2)

"Şanlıurfa'nın kazançlı çıkacağı bir seçim olsun"

Özaslan, "Bugün gelip oyumuzu kullandık. Buradan bütün Urfalı kardeşlerime şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum. Akşam sandıklar açıldığı zaman memleket için hangisi hayırlı ise o sonuç karşımıza çıksın. Çocuklarımızın yarınları için, memleketin yarınları ve geleceği için en doğru sonuç, en hayırlı sonuç neyse inşallah o karşımıza çıkar. Sükûnet içerisinde hiçbir tartışmanın, bir kavganın olmadığı bir seçim diliyorum. İnşallah akşam sandıklar açıldığında Türkiye'nin, Şanlıurfa'nın kazançlı çıkacağı bir seçim olsun." dedi.

Muhabir: MEHMET TAHİR TANRIKULU