Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan HÜDA PAR'ın adayı Emin Özaslan, seçim çalışmaları kapsamında Akçakale İlçesi'nde temaslarda bulundu. Beraberindeki heyetle birlikte esnaf ve kanaat önderlerini ziyaret eden Özaslan, bölgedeki sorunları ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Şanlıurfa Müftülüğü, 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri' Toplantısında Şanlıurfa Müftülüğü, 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri' Toplantısında

Esnaf ziyaretleri sırasında yoğun ilgiyle karşılaşan Özaslan, il ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte esnafın nabzını tuttu. Akçakale İlçe Başkanı Halil Aydın ve ilçe yönetimi de Özaslan'a eşlik ederek seçim çalışmalarına destek verdiler.

Aday Emin Özaslan, Akçakale'deki esnaf ziyaretlerinin yanı sıra kanaat önderleriyle de bir araya gelerek, bölgedeki sorunlara dair öneri ve görüşleri dinledi. Yapıcı bir şekilde geçen görüşmelerde, vatandaşlarla istişarede bulunan Özaslan, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan Belediye Seçimleri için destek talebinde bulundu.

Esnaf ziyaretleri ve toplu istişarelerle vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden HÜDA PAR Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Emin Özaslan, seçim öncesi geniş bir yelpazede destek arayışını sürdürüyor.

Kaynak:  (İLKHA)