Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 11 Nisan Şehir Stadyumu ve Spor Salonu çevresinde alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra yol dolgu ve zemin sağlamlaştırma çalışmalarına hız verdi. Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, hava şartlarının uygun olmasıyla birlikte titiz bir şekilde çalışarak yolun asfalta hazır hale getirilmesini sağladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, Esnaf Ziyarine Devam Ediyor Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, Esnaf Ziyarine Devam Ediyor

Hava şartları nedeniyle tahrip ve deforme olan yollarda başlatılan alt yapı çalışmaları, şimdi iyileştirme çalışmalarına odaklanmış durumda. Ekipler, özverili bir şekilde çalışarak 11 Nisan Şehir Stadyumu ve Spor Salonu çevresinde zemin ve dolgu çalışmalarını tamamladı.

Yapılan zemin ve dolgu çalışmaları sonrasında yol, asfaltlama için hazır hale getirildi. Büyükşehir Belediyesi'nin özverili çalışmaları sonucunda bölge sakinleri, daha güvenli ve konforlu bir ulaşım ağına kavuşacak. Ayrıca bölgede devam eden DSİ 15. Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen dere ıslah çalışmaları da devam ediyor.

Kaynak: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın