Şanlıurfa AK Parti'den 28 Şubat postmodern darbesine tepki! Şanlıurfa AK Parti'den 28 Şubat postmodern darbesine tepki!

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü 2023 yılı faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2024 Yılı Program ve Hedeflerinin ele alındığı değerlendirme toplantısını geçekleştirdi.

Bölge Müdürlük toplantı salonunda yapılan toplantıya Bölge Müdürü Mehmet Zeki Bayıcı, Bölge Müdür Yardımcıları Cesim Karadağ, Mehmet Taşan, Ruşen Uyanıkoğlu, Şube Müdürleri, Etüt Proje Başmühendisleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürleri ve Hukuk Müşaviri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında 2023 yılını değerlendirip, 2024 yılına dair temennilerini belirtilen Bölge Müdürü Bayıcı; Ülkece birçok afeti yaşadığımız çetin bir yılı geride bıraktığını, 2023 yılındaki yoğun ve zorlu çalışmalarımızla bu yılı tamamladığımızı aynı şekilde 2024 yılında da tüm programlarımızı eksiksiz olarak tamamlayarak yılsonu hedeflerimize ulaşmamız gerektiğini belirtti.

2023 yılı faaliyetleri ile 2024 yılı programlarının değerlendirildiği toplantıda, ormancılık faaliyetleri ile diğer iş ve işlemlere ilişkin çalışmalarda izlenilecek yol haritası ele alındı. Yılsonu hedeflerine ulaşılması için alınması gereken tedbirlerin de görüşüldüğü toplantıda; yeni yöntemler, ihtiyaçlar, sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Toplantının sonunda Bölge Müdürü Bayıcı, tüm Şube ve İşletme Müdürlerine gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

IMG-20240209-WA0003

Kaynak: MEHMET NEZİR ŞEKER