Fırat Nehri Havzası Rehabilitasyon Proje uygulaması başladı Fırat Nehri Havzası Rehabilitasyon Proje uygulaması başladı

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) tanıtım toplantısını Karaköprü 12'ler Öğretmen Evi Konferans Salonunda düzenlendi.

Toplantıya TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Vali Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Asım Sultanoğlu, vali yarımcıları, kaymakamlar, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrencileri katıldı.

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) tanıtım toplantısını ile açıklama yapan Vali Hasan Şıldak, “Şanlıurfa’da birinci önceliğimiz olarak ilan ettiğimiz eğitimi her yönüyle güçlendirmek için başlattığımız Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projemizin Tanıtım Toplantısını TBMM Başkanvekilimiz Sayın Bekir Bozdağ, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl Protokolümüz ve Eğitimcilerimizle birlikte gerçekleştirdik. 

Motivasyonu, birlikte başarmayı ve gönülden çalışmayı esas alan BİGEP İlimize hayırlı olsun, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizin gelişimine güçlü bir destek olsun”dedi.

IMG-20240209-WA0006

Kaynak: MEHMET MEKİ AKGÜL