Haliliye Belediyesi, kültür ve sanat alanında gerçekleştirdiği faaliyetlerle vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle piyano, hüsn-i hat, ebru, keman ve bağlama gibi kurslar, halkın sanatla iç içe olmasını sağlayarak büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın yönlendirmesi ve desteğiyle sürdürülen kültür ve sanat faaliyetleri, belediye sınırları içinde yaşayan vatandaşların sanatsal yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanıyor. Ücretsiz olarak sunulan kurslar, her yaştan insanın katılımına açık olmasıyla dikkat çekiyor.

Kültür ve Sanat Evi'nde düzenlenen kurslara katılan vatandaşlar, sanatın farklı dallarında kendilerini geliştirme fırsatı buluyorlar. Piyano, hüsn-i hat, ebru, keman ve bağlama gibi kurslara katılanların sayısı her geçen gün artarken, başkan Canpolat'ın sanata verdiği önem ve destek de takdirle karşılanıyor.

Aranıyordu! Akçakale’de yakalandı Aranıyordu! Akçakale’de yakalandı

Başkan Canpolat'a Teşekkürler

Kursiyerler, sanatla buluşmalarını sağlayan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a teşekkür ederek, kültür ve sanatın belediye tarafından desteklenmesinden memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Kaynak: MEHMET TAHİR TANRIKULU