Gazze Şeridi'nde Siyonist rejim, Endonezya Hastanesi'ne yönelik saldırılar düzenledi. Hastane, Gazze'nin kuzeyindeki Cibaliye bölgesinde bulunuyor. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, hastanenin ağır bombardıman sonucu elektrik jeneratörleri ve binalarının büyük bir kısmının zarar gördüğünü açıkladı.

Gazze'deki Endonezya Hastanesi, Siyonist rejim tarafından hedef alınarak ağır bombardımana maruz kaldı. Hastanenin elektrik jeneratörleri ve binalarının büyük bir kısmı zarar gördü. Bu saldırı sonucunda hastanedeki yaralılar ve sağlık personeli büyük bir tehlike altında bulunuyor.

Türkiye Diyanet Vakfı, 35 Milyon İhtiyaç Sahibine Kurban Eti Ulaştırdı Türkiye Diyanet Vakfı, 35 Milyon İhtiyaç Sahibine Kurban Eti Ulaştırdı

Saldırı haberinin duyulmasının ardından uluslararası toplumdan kınama mesajları yükseldi. Filistin Sağlık Bakanlığı, hastanedeki yaralıların ve sağlık personelinin hayatından endişe edildiğini belirtti. Siyonist rejimin Gazze'ye yönelik süregelen saldırıları uluslararası kamuoyunda büyük tepkiyle karşılanıyor ve tarafsız sağlık kuruluşlarından saldırıların durdurulması çağrısı yapılıyor.

Kaynak: (İLKHA)