Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Sırrın Köprülü Kavşağı'nın güney tarafında gerçekleşen inşaat kazısı sırasında meydana gelen hasarı ŞUSKİ ekiplerinin özverili çalışmalarıyla tamamladı. Temel kazı çalışması esnasında oluşan hasarın hızlı bir şekilde giderilmesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekiplerinin başarılı müdahalesiyle sonuçlandı.

Taşkında Zarar Gören Yollar ve Köprüler Onarılıyor Taşkında Zarar Gören Yollar ve Köprüler Onarılıyor

Başkan Beyazgül, tamamlanan Kollektör hattındaki çalışmaları inceleyerek, teknik ekipten bilgi aldı. Yapılan yeni hat döşeme çalışmalarının ardından Kollektör hattının aktif hale getirildiği belirtildi. Başkan Beyazgül, "İmambakır Mahallemizdeki bir inşaat firmasının temel kazısı sırasında ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüze ait Kollektör hattında hasar meydana gelmişti. ŞUSKİ ekiplerimiz arızaya anında müdahale ederek önlem aldılar. Hasardan dolayı birçok evi tahliye ettik ve tahliye edilen evlerdeki vatandaşlarımızı misafirhanelerimizde konuk etmiştik. Kollektör hattındaki çalışmalarımızı tamamladık. Yeni hatlar döşendi ve çalışmalarımızı bitirdik. ŞUSKİ ekiplerimizin büyük gayretleri oldu. Ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Beyazgül, halkın yaşadığı olumsuz etkileri en aza indirmek adına yapılan hızlı müdahale ve tamamlanan çalışmalar dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi. ŞUSKİ ekipleri, çevreye ve vatandaşlara daha güvenli ve sağlıklı bir altyapı hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

38529-20005-20240204075230

Kaynak: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın