Tarım ve Orman Bakanlığı, taşra teşkilatlarında görev alacak personel ihtiyacını karşılamak üzere Şanlıurfa'dan 134 kişilik istihdam yapacak. Bakan Yumaklı, "Aramıza katılacak arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları tarım, orman ve su alanlarındaki gücümüze güç katacak" açıklamasını yaptı.

ÖSYM, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın taşra teşkilatlarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi kapsamında yapılacak 5 bin 500 kişilik istihdam sürecinin başladığını duyurdu. Adaylar, tercihlerini 31 Ocak-7 Şubat 2024 tarihleri arasında yapabilecek.

Milletvekili Yazmacı'dan Müjdeli Haber

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Şanlıurfa Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne ayrılan 134 kişilik kontenjanı paylaştı. Yazmacı, "Ülkemize ve Şanlı şehrimize hayırlı olsun" dedi.

Şanlıurfa’da 12 bin 458 kişi sorgulandı Şanlıurfa’da 12 bin 458 kişi sorgulandı

Tarım ve Orman Bakanlığı, Şanlıurfa'daki taşra teşkilatlarında görevlendirmek üzere 134 kişilik istihdam sürecini başlattı. Bakan Yumaklı'nın açıklamaları ve milletvekili Yazmacı'nın paylaşımıyla birlikte, şehirdeki tarım ve orman faaliyetlerine destek sağlayacak yeni personel alımları gündemde.

Kaynak: (Haber Merkezi)