eniden Refah Partisi'nin (YRP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kasım Gülpınar, seçim çalışmalarına başlamak üzere Şanlıurfa'ya geldi. Gülpınar, bugün saat 14.00'te düzenleyeceği miting için GAP Havalimanı'na uçakla ulaştı. İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu ve partililer tarafından sessiz bir karşılama gerçekleşti. Gülpınar'ın ilk durağı YRP Şanlıurfa İl Başkanlığı oldu.

Mitingin yapılacağı Haliliye'deki Çanakkale 18 Mart Şehitler Caddesi sabah saatlerinden itibaren trafiğe kapatıldı. Gülpınar, seçim çalışmalarına miting ile başlayacak ve Şanlıurfa'da halka seslenecek.

Türkiye'nin Uluslararası İlişkilerinde Yeni Adımlar Türkiye'nin Uluslararası İlişkilerinde Yeni Adımlar

Özellikle konvoy istemeyen Gülpınar, GAP Havalimanı'nda sakin bir karşılama ile karşılaştı. Havalimanından doğrudan YRP İl binasına geçen Gülpınar, partililerle bir süre sohbet etti. Mitingin yapılacağı caddeyi süslemek için YRP'li gençler dün gece yarısına kadar çalışarak hazırlıkları tamamladılar. Özellikle Siverek'ten yoğun bir katılımın beklendiği mitingde Gülpınar, seçmenlere hitap ederek projelerini anlatacak.

Gülpınar'ın Şanlıurfa'daki mitingi, seçim atmosferini daha da hareketlendirecek gibi görünüyor. YRP'nin adayı, sessiz bir karşılama ile başladığı seçim kampanyasına yoğun ilgi bekliyor.

Kaynak: MEHMET MEKİ AKGÜL